Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво ви харесва във форума и какво не

Go down 

Какво ви харесва във форума и какво не
Харесва ми дизайна на форума
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap0%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Харесват ми турнирите
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap0%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Харесва ми отношението кам потребителите
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap17%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Всичко ми харесва
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap50%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 50% [ 3 ]
Не ми харесва дизайна на форума
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap17%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Не ми харестват турнирите
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap0%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Не ми харесва отношението към потребителите
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap0%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Нищо не ми харесва
Какво ви харесва във форума и какво не Vote_lcap16%Какво ви харесва във форума и какво не Vote_rcap
 16% [ 1 ]
Общо гласове : 6
 

АвторСъобщение
Aizak
Професионален Играч
Професионален Играч
Aizak


Брой мнения : 40
Age : 31
Registration date : 06.10.2007

Какво ви харесва във форума и какво не Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ви харесва във форума и какво не   Какво ви харесва във форума и какво не Icon_minitimeНед Окт 07, 2007 12:22 am

Тук може да гласувате какво ви харесва във форума
Върнете се в началото Go down
https://fifa08-turniri.catsboard.com
 
Какво ви харесва във форума и какво не
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Правила :: За хората от форума-
Идете на: